best essay website research paper of diabetes comment faire une bonne dissertation en ses contingency planning in business people write research essays in order to referencing research paper write my essay joke site facts about no homework

Bleší trhy

Podpořte udržitelné hospodaření a snížení množství odpadu nákupem „z druhé ruky“ na tradičních bleších trzích. Nepotřebné věci, které jsou funkční, ale už pro vás doma nemají využití či jsou nevhodnými dary, mohou jiného potěšit a být znovu využity.

Bleší trhy proběhnou 12.6. od 8 do 11 hod na náměstí Míru. Jedná se o přehlídku nevhodných darů, starožitností, opotřebovaných, ale funkčních domácích potřeb, hraček, her, knih, DVD a CD, bytových doplňků, obrazů, drobností a dekorací, obnošeného oblečení a obuvi, sportovních či výtvarných potřeb aj.

Nahlášení prodeje je vhodné předem zamluvit u paní Evy Zavřelové, MěÚ, tel.: 549 439 851, e-mail: eva.zavrelova@tisnov.cz.

Nepotřebné předměty můžete také darovat spolku Za sebevědomé Tišnovsko, který výtěžek z prodeje použije na podporu Ekoporadny Tišnovsko a Lesního rodinného klubu na Tišnovsku Kalužníček. Předání je možné ve čtvrtky 3. a 10. 6., vždy od 14.00 do 18.00 hodin v Ekoporadně.

Plakátek k akci

Datum: 
So, 12. Čer 2021
Čas: 
8-11 hodin
Místo: 
Náměstí Míru, Tišnov
Druh akce: 
Kategorie: