Soutěže o nejkrásnější stromy a předzahrádky

Pyšní se Vaše zahrada krásným stromem nebo byste rádi podpořili Vašeho souseda v jeho pěstitelském snažení?

Připomínáme další ročník soutěží, kterých se můžete zúčastnit jako navrhovatelé i jako pěstitelé. Pokud Vás při procházce Tišnovem zaujme neobvyklý strom nebo rozkvetlá předzahrádka, nafoťte nám ji a příspěvek zašlete Ekoporadně Tišnovsko.

Vyhlašujeme soutěže:

1. O nejkrásnější strom ve městě

a) strom na soukromé zahradě/pozemku v katastru města Tišnova

b) strom ve veřejné zeleni města Tišnova

2. O nejkrásnější venkovní květinovou výzdobu v kategoriích

a) okna a balkony

b) předzahrádky 

Přihlášky do soutěže podávejte písemně do schránky Ekoporadny Tišnovsko na Nám. 28. října č.p. 28. 666 01 Tišnov, elektronicky na ekoporadna@tisnovsko.eu nebo na facebookové stránky Ekoporadny. Měly by obsahovat jméno a příjmení osoby, která návrh podává, a adresu, na níž se soutěžní prvek nachází. Pokud je známo, tak i jméno osoby, která květiny pěstuje. Uzávěrka soutěží je 10. října ve 12:00 hodin. Fotografie dodávejte kvalitní a v digitální podobě.

Soutěžní fotografie budou vystaveny od 11. do 22. října na Náměstí 28. října, č.p. 28 v průjezdu u lékárny Arnika a také v přednáškovém sálu Městské knihovny Tišnov v provozní době knihovny. Na obou těchto místech můžete hlasovat vhozením hlasovacího lístku do poštovní schránky Ekoporadny nebo do hlasovací bedničky v knihovně. Hlasovat můžete také prostřednictvím facebookové události s názvem Soutěže o nejkrásnější stromy a květinové výzdoby v Tišnově.

Slavnostní vyhlášení proběhne 22. října od 17. hodin v Městské knihovně Tišnov spolu s předáním cen a diskuzní přednáškou na závěr. Od 22. října si všechny soutěžní fotografie budete moci prohlédnout v sále knihovny, kde budou vystaveny do konce měsíce.

Více informací o soutěži získáte v otevírací době Ekoporadny (každý čtvrtek od 14 do 18 hodin), tel. 723 543 910 , na http://ekoporadna.tisnovsko.eu  nebo facebookové stránce Ekoporadny https://www.facebook.com/ekoTisnov.

Soutěž probíhá ve spolupráci s Komisí životního prostředí města Tišnova a s finanční podporou města Tišnova v rámci dotační podpory v oblasti životního prostředí pro rok 2019.

Datum: 
So, 1. Čer 2019
Čas: 
červen – říjen
Místo: 
Ekoporadna Tišnovsko
Druh akce: