how to write an conclusion for an essay laughter is the best medicine essay online online essay analysis ghostwriter lost in brooklyn dissertation hiv aids tkf homework helper how to write a business case study paper how to write an essay for nursing school application helping the disabled essay best online writing services

Strom Tišnovska 2007

Ekoporadna Tišnovsko ve spolupráci s o.s. Za sebevědomé Tišnovsko a Komisí ŽP Města Tišnova vyhlašuje již třetí ročník ankety Strom Tišnovska. V této anketě může každý - jednotlivec, rodina, obec nebo třeba školní třída - nominovat svůj oblíbený strom. Není třeba, aby se jednalo o kdovíjakého "velikána" či památný strom, stačí, že se Vám strom zkrátka líbí. Abyste strom mohli nominovat, je třeba pořídit jeho fotografii o rozměrech alespoň 13×18 nebo digitální fotografii v dostatečném rozlišení.

K fotografii dodejte tyto údaje:

  1. Druh stromu
  2. Místo, kde strom roste
  3. Výška stromu, stáří a obvod kmene ve výšce 130 cm nad zemí (pokud se Vám tyto údaje nepodaří zjistit, zkuste je alespoň odhadnout)
  4. Příběh stromu - pověst, historické údaje, nebo vaše osobní vyjádření
  5. Uzávěrka ankety je 5. října, návrhy přijímáme na adrese ekoporadny. Všechny stromy budou poté vystaveny v Městské knihovně, kde budete moci hlasovat pro ten nejhezčí strom našeho regionu. Vyhlášení proběhne během Dne Stromů 21. října.   
Datum: 
Po, 10. Zář 2007
Čas: 
-
Místo: 
Tišnov
Druh akce: 
Kategorie: