mers assignment of mortgage writing a research proposal template research proposal in accounting writing help text introduction to a college essay how to write your dissertation in a week college essays basketball professional research paper writing service parent essay for high school admission

Dejte svůj hlas Stromu Tišnovska 2009

Zveme všechny milovníky stromů na výstavu nominací pro Strom Tišnovska 2009 a výstavu dětských výtvarných prací Nejkrásnější ovocný strom, které jsou instalovány v přízemí Městské knihovny v Tišnově a přístupné od 5. do 16. října 2009. Pro Strom Tišnovska můžete stejně jako v předcházejících ročnících ankety hlasovat, dětské práce bude hodnotit odborná komise.

Pro ty, kteří nemohou na výstavu přijít, je připravena možnost elektronického hlasování na http://stromroku.tisnovsko.eu/ , pravidlem je, že z jedné adresy může být odeslán pouze jeden hlas. Kandidáty je možné podpořit i hlasovací listinou (se jménem hlasujícího, bydlištěm a podpisem), kterou zašlete neskenovanou, případně předejte Ekoporadně Tišnovsko do pátku 16. 10. Slavnostní vyhlášení Stromu Tišnovska 2009 a vyhodnocení dětské soutěže proběhne na Tišnovských trzích dne 17. 10. 2009, předpokládaný čas asi 10:15 hod.(od 8 do 10 hodin bude ještě možné zhlédnout výstavu stromů a hlasovat na radnici) V případě špatného počasí se celý program i vyhlášení uskuteční v Městském kulturním středisku.  

Datum: 
Po, 5. Říj 2009
Čas: 
upřesněn v textu
Místo: 
Tišnov
Kategorie: