college essay ghost writer cutewriter paper size do dissertation writing services work motivation homework does weed help you with homework historical topics for research paper sign language homework critical thinking and logic

Bleší trhy a Happening bez obalu

Bleší trhy v Tišnově se uskuteční v sobotu 12.9.2020 v rámci tišnovských trhů. Chcete-li sami nabídnout k prodeji věci z vaší domácnosti na Bleších trzích, kontaktujte paní Evu Zavřelovou z MěÚ, tel: 549 439 851, e-mail: eva.zavrelova@tisnov.cz, která rezervuje prodejní místo. Nepotřebné předměty můžete také darovat spolku Za sebevědomé Tišnovsko, který výtěžek z prodeje použije na podporu Ekoporadny Tišnovsko a Lesního rodinného klubu na Tišnovsku Kalužníček. Tyto předměty je možné odevzdat v Ekoporadně, nám. 28. října, č.p. 28 (ve dvoře) 3.9. a 10.9. (čtvrtky) 14:00 - 18:00. Bleší trhy pořádá spolek Za sebevědomé Tišnovsko, z.s. a Město Tišnov.

Na Bleší trhy bezprostředně navazuje akce Happening bez obalu na náměstí 28. října v prostoru před Ekoporadnou Tišnovsko ve stejný den, tedy 12.9. v dopoledních hodinách. Kromě základních zásad bezodpadového hospodaření, jako je nakupování do vlastních tašek a pytlíků, používání vlastních nádob a lahví, či nakupování v bezobalových prodejnách, se seznámíte i s tipy “pro pokročilé” - domácí výrobou produktů, které běžně kupujeme v obalu v obchodě. Vše bude možné si otestovat, ochutnat, vyzkoušet, odnést si recept. Bude připraveno drobné občerstvení a aktivity pro děti. Happening bez obalu se koná za každého počasí. Akci pořádá Ekoporadna Tišnovsko.

 

Datum: 
So, 12. Zář 2020
Čas: 
8:00 - 11:00
Místo: 
Tišnov
Druh akce: 
Kategorie: