Vítejte v Ekoporadně Tišnovsko!

Nadcházející akce a novinky

(01.06.2024)

Zveme Vás na již tradiční Bleší trhy na náměstí Míru v Tišnově!
Od 8 do 11 hodin si můžete přijít vybrat z nepřeberného množství zajímavých kousků, dekorací, porcelánu, hrníčků, nádobí, hraček nebo knih "z druhé ruky". Výtěžek z prodeje půjde na podporu Lesního rodinného klubu Kalužníček a Ekoporadnu Tišnovsko.
Letos pouze malá změna - pokud chcete darovat věci k benefičnímu prodeji, můžete je nosit na Radniční 14 (chodba v patře) ve dnech 27. a 28. 5. v 8-12 hodin a 29. a 30.5. v 16-18 hodin.
Pokud chcete na trzích sami prodávat, kontaktujte paní Zavřelovou (tel.: 549 439 851, eva.zavrelova@tisnov.cz)
Těšíme se na Vás!

Více >>

O nás

Ekoporadna Tišnovsko byla založena v říjnu roku 2006 z iniciativy občanského sdružení Za sebevědomé Tišnovsko. Sdružení dlouhodobě usiluje o zachování přírodních a společenských hodnot tišnovského regionu a proto uvítalo možnost zapojit se do projektu Doplnění sítě Environmentálního vzdělání, výchovy a osvěty v Jihomoravském kraji. Díky tomuto projektu mohl v Tišnově vzniknout stálý kontaktní bod, kam se mohou lidé obrátit s nejrůznějšími dotazy z oblasti ekologie a životního prostředí, půjčit si knihy a časopisy environmentálního zaměření či si koupit výrobky s certifikací Fair Trade. Ekoporadna také pravidelně pořádá přednášky, besedy a exkurze pro zájemce především z řad veřejnosti. Nedílnou součástí činnosti Ekoporadny jsou také akce pro dobrovolníky, jako jsou například čištění vodních toků, sázení stromů nebo ochrana obojživelníků. S velkým ohlasem se setkalo také rozšíření činnosti o ekovýchovné programy pro školy.

Ekoporadna Tišnovsko je otevřena všem zájemcům o dobrovolnickou spolupráci a může být i vaším partnerem, pokud chcete v Tišnově či jeho okolí uskutečnit zajímavý nápad. Rádi vás uvítáme v otevírací době v Ekoporadně nebo se obraťte na náš email ekoporadna@tisnovsko.eu.

Nadcházející akce

V blízké budoucnosti nejsou zadány žádné akce.